WYSYŁKOWY TEST ODDECHOWY QUINTRON EASY SAMPLER

DrukujE-mail
WYSYŁKOWY TEST ODDECHOWY QUINTRON EAST SAMPLER do samodzielnego wykonania w domu.
Po wykonaniu testu zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania test należy odesłać w terminie dwóch dni roboczych na adres : ul. Mylna 27/1, 60-865 Poznań.
Dokonanie zakupu testu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sprzedaży. (chyba dobrze, żeby oprócz zgody na RODO pacjent zaznaczał też taką krateczkę z akceptacją regulaminu sprzedaży.

Test QuinTron
Z przesyłką kurier dpd dla 15,00 zł
Cena podstawowa dla wariantu 449,00 zł
Cena sprzedaży 449,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 449,00 zł
Rabat
Podatek
Cena / 100 g:
Opis

WODOROWO – METANOWY WYSYŁKOWY TEST ODDECHOWY pozwala na samodzielne przeprowadzenie przez pacjenta badania w kierunku chorób SIBO czy nietolerancji cukrów.


Test oddechowy wodorowo–metanowy trwa 3 godziny (należy jednak zarezerwować więcej czasu, trzeba uwzględnić czas na rozpoczęcie testu i wydruk wyniku po zakończeniu testu). Test polega na badaniu w analizatorze gazowym próbek pobranych z wydychanego przez pacjenta powietrza – pacjent dmucha poprzez ustnik do woreczka, w trakcie tej czynności strzykawką pobierana jest próbka. Zestaw do pobierania próbek jest jednorazowy.
Pomiary przeprowadzane są co 20 minut.

 zdjecie test

SPOSÓB POSTĘPOWANIA:

  • wypełnij formularz powyżej i zakup wysyłkowy test oddechowy;
  • test zostanie wysłany do Ciebie w terminie 3 dni roboczych;
  • wykonaj test według instrukcji dołączonej do opakowania;
  • odeślij test najpóźniej w terminie 2 dni roboczych od jego wykonania;
  • wyniki wraz z analizą otrzymasz na podany przez siebie adres e-mail w terminie 3 dni roboczych od otrzymania przez nas wykonanego testu.

UWAGA! Przed wykonaniem testu należy zapoznać się z instrukcją przygotowania do badania: https://www.ammedic.pl/index.php/dla-pacjenta/przygotowanie-do-sibo-oddechowy-test-wodorowy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją pod numerem telefonu 61 6631999 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po wykonaniu testu zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania test należy odesłać w terminie dwóch dni roboczych na adres : ul. Pokrzywno 26b 61-315 Poznań. 

Dokonanie zakupu testu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sprzedaży. (chyba dobrze, żeby oprócz zgody na RODO pacjent zaznaczał też taką krateczkę z akceptacją regulaminu sprzedaży.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasza lokalizacja...

©Ammedic Pokrzywno 26b 61-315 Poznań