lek. Urszula Dokurno
Endokrynolog

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Studia na kierunku lekarskim ukończyłam w 2008 roku. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam pracę w Klinice Kardiologii Szpitala im. F. Raszei, a następnie pracowałam w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych im. F. Raszei. Praktykę w dziedzinie chorób wewnętrznych zdobyłam na Oddziale Kardiologiczno-Internistycznym Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Lutyckiej w Poznaniu uzyskując w 2016 roku tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Przez 8 lat pracy w Szpitalu Wojewódzkim dyżurowałam również na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, zdobywając umiejętność reagowania w rozmaitych sytuacjach nagłych.
Nieustanna chęć zwiększania moich kwalifikacji sprawiła, że w 2018 roku rozpoczęłam kolejny etap rozwoju zawodowego. Rozpoczęłam pracę na Oddziale Klinicznym Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Klinicznym im. Święcickiego w Poznaniu i w 2020 roku zdobyłam tytuł specjalisty w zakresie endokrynologii. 

Do dnia dzisiejszego pracuję w Przyklinicznej Poradni Specjalistycznej.

Do moich codziennych obowiązków w pracy należy zajmowanie się chorobami tarczycy, przysadki, przytarczyc, a także nadnerczy u pacjentów.

Umów wizytę