lek. Kaja Radzewicz
Psychiatra

Ukończyłam studia o kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2011 roku.  Tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii zdobyłam w 2018r.

            W latach 2012-2018 związana byłam z Wojewódzkim Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" w Gnieźnie. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.

            Zarówno w okresie studiów jak i po ich ukończeniu, systematycznie podnosiłam swoje kwalifikacje zawodowe, m.in. poprzez udział w stażach (Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Oddział Detoksykacyjny, Toksykologii, Wewnętrzny Psychosomatyczny ), praktykach zagranicznych w Stanach Zjednoczonych i Portugalii, kursach, w tym z psychoterapii, konferencjach i sympozjach, jak również pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego i Oddziale Leczenia Uzależnień w Poznaniu oraz Koninie.

            Diagnozuję i leczę osoby dorosłe, cierpiące na  depresję, stany lękowe, chorobę afektywną dwubiegunową, schizofrenię i inne zaburzenia psychiczne. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, korzystając z doświadczenia i najnowszych osiągnięć psychiatrii.

Umów wizytę